Lustré
Lustré
j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Search

  -  Comfort zone
Lustré
logo comfortzone

Marka Comfort Zone to synergia nauki i emocji, stworzona z miłości do wiedzy oraz do cudu, jakim jest ciało i dusza człowieka. Jej filozofia opiera się na kosmetyce holistycznej, której zadaniem jest oddziaływanie na zmysły dotyku, węchu, wzroku i słuchu. Dlatego też potrafi stworzyć niepowtarzalną atmosferę i wywołać wyjątkowe doznania u każdego, kto zechce poznać tajemnicę piękna

AROMATERAPEUTYCZNY MASAŻ TRANQUILLITY PRO – SLEEP

Innowacyjny masaż działający na wiele zmysłów. Relaksuje i odpręża. Działa na trzech różnych szlakach sensorycznych: węchu, dotyku i słuchu. Synergię stanowi unikalne połączenie olejków eterycznych i specjalnie zaprojektowany dźwięk tranquillity soundtm, ayurvedic, indonezyjskie „sea malay”. Gesty masażu połączone z wykorzystaniem miękkich pędzli mają delikatnie kierować do wyciszenia ciała oraz osiągnięcia spokoju. Skóra staje się nawilżona i jedwabista. Zalecany dla tych, którzy czują się zestresowani, niezdolni do wypoczynku i mają problemy ze snem. Idealny dla wszystkich typów skóry. Kombinacja unikatowego dotyku, dźwięku i aromaterapii „wyłącza” mózg, który dzięki temu odpoczywa.

TERMOGENICZNY ZABIEG DRENUJĄCO – WYSZCZUPLAJĄCY

Termogeniczny, intensywnie remodelujący zabieg kosmetyczny z alg fucus. Idealny do zwalczania najbardziej widocznego i odpornego cellulitu oraz niedoskonałości skóry. Widocznie wspomaga poprawę wyglądu sylwetki. Zabieg polecany w przypadku cellulitu z oporną, zlokalizowaną miejscowo tkanką tłuszczową. Nieodpowiedni dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią oraz w przypadku występowania problemów z tarczycą.

RYTUAŁ Z 4 KRAIN ŚWIATA – AROMASOUL

Aromamasaż

Zmysłowa podróż do świata orientu indii, arabii i rejonów śródziemnomorskich. Odżywczy masaż rytualny z 4 krain świata, wprowadza w stan głębokiego relaksu. W zależności od wyboru olejku, rytuał może działać pobudzająco, relaksująco, energetyzująco bądź stymulująco. Masaż składa się z 4 elementów, które są charakterystyczne dla danej krainy.