Lustré
Lustré
j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Search

  -  Doktormakeup x Lustré

Doktormakeup x Lustré

WOW GLOW – NOWATORSKI KONCEPT PRZYGOTOWUJĄCY CERĘ POD MAKIJAŻ PRZED WAŻNYM WYJŚCIEM

W życiu każdej z nas, pojawiają się dni wyjątkowe – spotkania, bankiety, imprezy okolicznościowe – momenty kiedy każda kobieta chce poczuć się wyjątkowo i pięknie. W dzisiejszych czasach makijaż daje niesamowite możliwości rzeźbienia i modelowania twarzy. Podkreślania tego co najpiękniejsze i korygowania wszelkich niedoskonałości. Fundamentem idealnego makijażu jest zawsze idealnie przygotowana do tego cera.

Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla naszych klientek zabieg, który idealnie przygotuje cerę pod makijaż i pozwoli stworzyć piękny efekt, długo utrzymujący się na cerze.

To zabieg po którym każda klientka mówi tylko jedno – WOW!

Nasz nowatorski koncept powstał z połączenia sił dwóch kreatywnych specjalistów: Doktormakeup x Lustré

Marta Iwańska, znana jako DoktorMakeUp, to wizażystka z ponad 20 – letnim doświadczeniem w branży makijażowej. Jak nikt inny zna potrzeby skóry pod makijaż. Wizażystka polskich gwiazd i klientek prywatnych, specjalizująca się w makijażach na wielkie wyjścia. Natomiast wiedza specjalistów z Lustré, pozwoliła dobrać składniki, techniki i technologie idealnie dobrane do potrzeb Twojej skóry (przed ważna impreza).

Tak powstał nowatorski zabieg bankietowy WOW GLOW, pozwalający stworzyć idealne płótno pod makijaż.

WOW GLOW

Zabieg bankietowy pod makijaż

Zabieg, który natychmiast poprawi kondycje i wygląd Twojej skóry. Wygładzi, oczyści i usunie martwe komórki. Skóra po zabiegu stanie się pełna blasku, gładka, nawilżona, idealnie przygotowana do makijażu na wyjątkową okazję. Idealna baza pod makijaż.

WOW GLOW LIFT

Zabieg bankietowy pod makijaż

Nowatorski zabieg dla Pań przed wyjątkowym wydarzeniem. To rozwiązanie, które łączy działanie liftingujące, modelujące, wygładzające i rozświetlające, dzięki działaniu składników aktywnych, dobranych indywidualnie na potrzeby Twojej skóry. Doskonały na wielkie wyjście, dla mamy przyszłej Panny Młodej czy wieczorny bankiet. Idealna baza pod makijaż.