Lustré
Lustré
j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Search

  -  Doktormakeup x Lustré

Doktormakeup x Lustré

WOW GLOW – NOWATORSKI KONCEPT PRZYGOTOWUJĄCY CERĘ POD MAKIJAŻ PRZED WAŻNYM WYJŚCIEM

W życiu każdej z nas, pojawiają się dni wyjątkowe – spotkania, bankiety, imprezy okolicznościowe – momenty kiedy każda kobieta chce poczuć się wyjątkowo i pięknie. W dzisiejszych czasach makijaż daje niesamowite możliwości rzeźbienia i modelowania twarzy. Podkreślania tego co najpiękniejsze i korygowania wszelkich niedoskonałości. Fundamentem idealnego makijażu jest zawsze idealnie przygotowana do tego cera.

Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla naszych klientek zabieg, który idealnie przygotuje cerę pod makijaż i pozwoli stworzyć piękny efekt, długo utrzymujący się na cerze.

To zabieg po którym każda klientka mówi tylko jedno – WOW!

Nasz nowatorski koncept powstał z połączenia sił dwóch kreatywnych specjalistów: Doktormakeup x Lustré

Marta Iwańska, znana jako DoktorMakeUp, to wizażystka z ponad 20 – letnim doświadczeniem w branży makijażowej. Jak nikt inny zna potrzeby skóry pod makijaż. Wizażystka polskich gwiazd i klientek prywatnych, specjalizująca się w makijażach na wielkie wyjścia. Natomiast wiedza specjalistów z Lustré, pozwoliła dobrać składniki, techniki i technologie idealnie dobrane do potrzeb Twojej skóry (przed ważna impreza).

Tak powstał nowatorski zabieg bankietowy WOW GLOW, pozwalający stworzyć idealne płótno pod makijaż.

WOW GLOW 60min / 450zł

Zabieg bankietowy pod makijaż

Zabieg, który natychmiast poprawi kondycje i wygląd Twojej skóry. Wygładzi, oczyści i usunie martwe komórki. Skóra po zabiegu stanie się pełna blasku, gładka, nawilżona, idealnie przygotowana do makijażu na wyjątkową okazję. Idealna baza pod makijaż.

WOW GLOW LIFT 90min / 550zł

Zabieg bankietowy pod makijaż

Nowatorski zabieg dla Pań przed wyjątkowym wydarzeniem. To rozwiązanie, które łączy działanie liftingujące, modelujące, wygładzające i rozświetlające, dzięki działaniu składników aktywnych, dobranych indywidualnie na potrzeby Twojej skóry. Doskonały na wielkie wyjście, dla mamy przyszłej Panny Młodej czy wieczorny bankiet. Idealna baza pod makijaż.