Lustré
Lustré
j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Search

  -  Wszystkie zabiegi na ciało
Lustré
Zabiegi na ciało

Nasze rytuały pielęgnacyjne – zabieg samoopalający, rytuał odżywczy z kozim mlekiem – szczególnie polecany dla kobiet w ciąży oraz autorskie zabiegi na ciało, które zmieniają się sezonowo. Poznaj je wszystkie!

zabieg samoopalający z PEELINGiem

Bezpieczna, równomierna opalenizna

Zapewni każdej skórze bezpieczną opaleniznę o równomiernym kolorycie. Skóra nabiera pięknego, słonecznego koloru, a nierówności i przebarwienia wyrównują się, pozostawiając wrażenie witalności i atrakcyjności. Zabieg poprzedzony peelingiem.

Rytuał sezonowy

Peeling, maska, masaż

Autorskie zabiegi na ciało, które zmieniają się sezonowo. Wszystkie nasze rytuały przeprowadzamy na bazie aromatycznych, drogocennych olejków i bogatych w składniki odżywcze maseł do ciała.

Rytuał ODŻYWCZY z kozim mlekiem

Profesjonalna terapia regenerująco – odżywcza

Ekstrakty z koziego mleka i owocu liczi dostarczają niezbędnych witamin, białka i kwasów tłuszczowych wzmacniających skórę. Po zabiegu, skóra jest odnowiona i mocno odżywiona. Rytuał szczególnie dedykowany po okresie wakacyjnym, kobietom w ciąży czy osobom z przesuszoną i wrażliwą skórą.

TERAPIA LECZNICZA PLECÓW

Połączenie masażu leczniczego z multipolarną falą radiową RF i technologią pulsacyjnego zassania. Przynosi natychmiastową ulgę zmęczonym i napiętym mięśniom. Fala radiowa intensywnie podnosi temperaturę w obszarze zabiegowym dotleniając i odżywiając napięte mięśnie a tym samym przyspieszając proces ich regeneracji. Technologia pulsacyjnego zassania delikatnie masuje obolałe struktury mięśniowe, doskonale przygotowując je do intensywnego masażu leczniczego.

PEELING CIAŁA

Zabieg złuszczający całe ciało. Usuwa zrogowaciały naskórek, dzięki czemu zwiększa się wchłanianie substancji aktywnych z samego peelingu, jak również z innych produktów wykorzystanych podczas dalszych zabiegów pielęgnacji ciała.