Lustré
Lustré
j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Search

  -  Selvert Thermal
Lustré
unnamed

Selvert Thermal to szwajcarska marki kosmetologiczna z ponad 25 – letnim stażem. Jej filozofia opiera się na poszukiwaniu najskuteczniejszych dróg wspierania naturalnej samoregeneracji skóry. Składniki aktywne tej marki pochodzą m.in. z bogactw wewnętrznych ziemi (borowiny, muły, glinki, torfy, błota, minerały) oraz przyrody (substancje naturalne). To marka, która przoduje w bezpiecznym łączeniu zdrowej i naturalnej terapii skóry z nowoczesnością i skutecznością.

Cell Vitale 90’

CELL VITALE anti-age

Zabieg przeciwstarzeniowy z bardzo dokładnie opracowaną formułą z komórek macierzystych jabłka Uttwiler Spätlauber. Ta szwajcarska odmiana jabłek, wysoko ceniona za doskonałej jakości komórki macierzyste, pomaga opóźnić proces starzenia się, a także stymuluje regenerację komórek, przywracając skórze młody i piękny wygląd.

Peptide Lift 90’

Pielęgnacja dla skóry dojrzałej, która bazuje na ekstensywnej serii innowacyjnych peptydów i substancji aktywnych. Wszystkie preparaty wykorzystywane podczas zabiegu mają znaczny wpływ na rekonstrukcję skóry i pomagają redukować linie mimiczne. Zastosowane peptydy mają zdolność wzmacniania spójności komórek i moc liftingu skóry, dzięki czemu są pomocne w zapobieganiu i ochronie skóry przed oznakami jej starzenia.