Lustré
Lustré
j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Search

  -  Symulatory tkankowe
Lustré
STYMULATORY TKANKOWE (ODNOWA BIOLOGICZNA SKÓRY)

Stymulatory tkankowe służą do odbudowy struktury skóry, poprzez stymulację kolagenu i elastyny. Stymulatory tkankowe nie są wypełniaczami, nie powiększają objętości tkanek twarzy. Ich celem jest przywrócenie utraconych przez lata parametrów skóry.

Efektem odnowy skóry po użyciu stymulatorów tkankowych jest spłycenie zmarszczek, a poprawa napięcia i ujędrnienia skóry na dużej powierzchni jest właśnie skutkiem pobudzenia produkcji kolagenu i zwiększenia grubości skóry. Ponieważ stymulujemy naturalne procesy biologiczne, dlatego też na efekt trzeba poczekać 3-6 tygodni.

Jalupro

Aminokwasy z wysokocząsteczkowym kwasem hialuronowym

Jalupro to produkt, który stanowi połączenie wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów. Przeznaczony jest do głębokiej biorewitalizacji skóry. Dzięki obecności wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego o zwiększonej lepkości uzyskujemy długotrwałe nawilżenie skóry i początkowy efekt wypełnienia. Aminokwasy mają za zadanie odżywić fibroblasty i pobudzić je do regeneracji dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna, gęsta i napięta a zmarszczki i fałdy stają się mniej widoczne. Leucyna zawarta w Jalupro® HMW – będąca jednym z głównych składników kolagenu – dodatkowo odbudowuje jego strukturę dzięki czemu skóra uzyskuje sprężystość i odpowiednią gęstość.

Zalecana terapia 3-4 zabiegi, raz na 3 tygodnie.

MD-Tissue

Kolagen z kompleksem witamin

To wyrób medyczny, alternatywa dla klasycznych zabiegów estetycznych. Preparat zawiera kolagen i zestaw witamin , C, B6, B2, i B1, które pomagają remodelować tkanki i wygładzać zmarszczki. Przeznaczony do stosowania w zabiegach medycyny estetycznej w celu nawilżenia skóry, spłycenia zmarszczek oraz zmniejszenia innych objawów starzenia się skóry. MD-TISSUE może być stosowany równolegle z kwasem hialuronowym lub botoksem.

Zabieg wykonywany jest w serii 4-5 zabiegów co 3-4 tygodnie.

NUCLEOFILL

Nucleofill to preparat do głębokiej odnowy i biorestrukturyzacji skóry.

Nucleofill to preparat do głębokiej odnowy i biorestrukturyzacji skóry. Ten innowacyjny zabieg działa na trzech poziomach: liftingu, antyoksydacji i nawilżenia.

 

Zabieg powoduje wprowadzenie skóry w proces biostymulacji i regeneracji doprowadzając do jej zagęszczenia i ujędrnienia. Poprawia się także jej koloryt a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu.

Nucleofill nadaje się do każdego rodzaju skóry. Uzyskany efekt będzie wyraźny, ale bardzo naturalny.

Zalecana seria 4 zabiegów co 2-4 tygodni.

Profhilo

Stabilizowane kompleksy hybrydowe HA o najwyższym dostępnym stężeniu – 64 mg

PROFHILO to najnowszy zabieg przeciwdziałający zwiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy.To opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekuła młodości, która odmładzając uruchamia produkcję elastyny i kolagenu typu I,II,IV,VII.Wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, nadaje biorewolumetryczny efekt.

Specjalnie opracowana technika iniekcji BAP została stworzona do korekty trudnych anatomicznie i ciężkich do odbudowy zwiotczałych obszarów skóry. Pozwala na pełniejsze zatrzymanie starzenia poprzez maksymalizację procesów dyfuzji produktu PROFHILO ® w tkankach. Zabieg nie wymaga znieczulenia. Dla maksymalnego komfortu zabieg wymaga nakłuć jedynie 5 punktach.

Rezultat jest już widoczny po sesji 2 zabiegów wykonywanych 1 w miesiącu.