Lustré
Lustré
j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Search

  -  Venus Legacy
Lustré
venus-legacy-logo

Venus Legacy™ to przełomowa technologia, która umożliwia podniesienie temperatury w obszarze zabiegowym w sposób jednolity i gwarantujący doskonały rezultat. Podczas zabiegu dochodzi do skrócenia włókien kolagenowych oraz stymulacji fibroblastów do produkcji nowego kolagenu.

Zabieg trwa od 10 do 30 minut zależnie od wielkości powierzchni skóry i jej stanu. Polega na masażu jedną z multipolarnych głowic Venus Legacy™, emitującą pole magnetyczne oraz fale radiowe. Jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Pierwsze efekty są widoczne natychmiast po zabiegu. Dochodzi do ujędrnienia i wygładzenia skóry oraz wyszczuplenia. Liczba zabiegów zależna od predyspozycji.

Technologie multipolarnej fali radiowej z impulsowym polem magnetycznym od lat są stosowane w medycynie przez co są sprawdzone, bezpieczne i skuteczne.

Korzyści z zabiegu to między innymi: redukcja cellulitu, redukcja obwodu, podniesienie pośladków,⁠ ujędrnienie skóry oraz poprawa owalu twarzy.⁠

Na efekty zagęszczenia skóry na skutek syntezy nowego kolagenu oraz na redukcję tkanki tłuszczowej trzeba poczekać ok. 4 tygodni.

WSKAZANIA

• cellulit,
• wiotkość skóry,
• utrata jędrności skóry.

KORZYŚCI

✓ redukcja obwodu,⁠
✓ redukcja cellulitu, ⁠
✓ podniesienie pośladków,⁠
✓ napięcie skóry,
✓ poprawa owalu twarzy.⁠