Lustré
Lustré
j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Search

  -  Uzupełnienie do zabiegów / Zabiegi dodatkowe
Lustré
ZABIEGI DODATKOWE

Wśród zabiegów dodatkowych na twarz w naszej ofercie znajdują się:

City Balance, Japoński cosmolifting twarzy, Regulacja brwi, Regulacja brwi woskiem LYCON, Henna brwi / rzęsy, Henna brwi z regulacją, Henna brwi z regulacją woskiem LYCON, Henna komplet, ELAN koloryzacja i stylizacja brwi, Lifting & laminacja rzęs / brwi

City Balance 60MIN / 330ZŁ

CITY BALANCE to nasz autorski zabieg antysmogowy przeznaczony dla mieszkańców dużych miast, palaczy, a także osób zestresowanych.

Silne składniki aktywne zapewniają doskonałe natlenienie komórek skóry, zmniejszają uszkodzenia spowodowane smogiem i metalami ciężkimi oraz zapewniają ochronę oksydacyjną. Skóra po zabiegu jest dotleniona, rozjaśniona

JAPOŃSKI COSMOLIFTING TWARZY 60MIN / 250ZŁ

Japoński masaż twarzy

Japoński lifting twarzy to holistyczny zabieg odmładzający opracowany przez Lone Sorensen, który w sposób nieinwazyjny wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy i sprawia, że twarz promienieje. Poprzez stymulację punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy i całego ciała. Zabieg pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, pomaga eliminować przebarwienia i trądzik, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę.

Zabieg polecany jest kobietom i mężczyznom w każdym wieku – doskonale działa jako metoda zapobiegania utracie kolagenu i powstawaniu zmarszczek oraz zmniejsza efekty starzenia się skóry dojrzałej. Terapia ta stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Istotą Japońskiego liftingu twarzy jest ręczny masaż mięśni oraz stymulacja tradycyjnych punktów akupresury twarzy w połączeniu z głębokim liftingiem oraz drenażem limfatycznym. Podczas zabiegu stosowane są organiczne olejki z zawartością naturalnych kwasów i minerałów wykazujących silne działanie regenerujące. W efekcie Japoński lifting twarzy jest jedynym masażem twarzy, który oprócz działania kosmetyczno-estetycznego wykazuje dobroczynne oddziaływanie zdrowotne na cały organizm człowieka.