Lustré
Lustré
j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Search

  -  Bandaże Arosha
Lustré
aroha_logo

Wyszczuplenie przez owijanie? Tak, to możliwe!
Spersonalizowane protokoły Arosha potwierdzone są długoletnim doświadczeniem, a bandaże nasączone aktywnymi składnikami to serce marki.

ZABIEG OEDEMACEL 60′

Cellulit wodny i obrzęki

Zabieg stworzony do walki z problemem cellulitu obrzękowego. Wyjątkowa kombinacja aktywnych składników, działając synergicznie, zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu, tj. rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz międzykomórkowe gromadzenie płynów.

częstotliwość: 1-2 razy w tygodniu
zalecana ilość zabiegów: 6-8 w serii

ZABIEG ADIPOCEL 60′

Cellulit włóknisty

Zabieg stworzony do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. ADlPOCEL to połączenie różnych składników mających na celu walkę ze wzrostem adipocytów oraz deformacją włókien kolagenowych – czynników odpowiedzialnych za pojawienie się cellulitowych grudek na skórze.

Każdy zabieg poprzedzony jest suchym peelingiem za pomocą specjalnej szczotki do ciała (ang. brushing). To bardzo stara technika dająca niesamowite rezultaty i duże korzyści dla układu limfatycznego w zaledwie kilka minut dziennie. Włosie szczotki wykonywane jest z włókien roślinnych zwanych “Tampico”, pozyskiwanych z “Agave Lechuguilla” – soczystej rośliny występującej na obszarach pustynnych w północnej części Meksyku.

Systematyczne szczotkowanie pobudza mikrokrążenie skóry, wygładza, uelastycznia, powoduje redukcję cellulitu, złuszcza martwy naskórek, dzięki czemu skóra jest dobrze przygotowana na przyjęcie kolejnych produktów pielęgnacyjnych.