Lustré
Lustré
j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Search

  -  DMK
Lustré
fmk_logo

Dermokosmetyki Danne Montague King to preparaty najwyższej jakości dermatologicznej. Od 40 lat marka ta znana jest na świecie dzięki znakomitym wynikom popartymi badaniami i rozwojem programów paramedycznych.

Specjalizuje się w rozwiazywaniu problemów skórnych i procesów starzenia się.
Produkty tej marki nie zawierają olejów mineralnych i olejów silikonowych. Stosowane w profesjonalnych zabiegach leczniczo – pielęgnacyjnych, charakteryzują się wysoką skutecznością działania. Ze względu na zwarte aktywne składniki botaniczne, posiadają stężenie porównywalne do klasy preparatów dermatologicznych.

DMK jest jedną z pierwszych marek na świecie, która wykorzystała zalety enzymów. Enzymy to substancje żywe, które regulują procesy życiowe i współdziałają z wybranymi minerałami wewnątrz organizmu, tworząc naturalny układ przeciwutleniaczy, zwalczając szkodliwe wolne rodniki. Właściwie zaprojektowane, usuwają martwe białka, toksyny i inne produkty odpadowe z naskórka, wykorzystując proces tzw. „osmozy wstecznej”.

Unikalne terapie DMK Enzyme Therapy są podstawą do zdrowego, młodzieńczego wyglądu skóry. To zaawansowana procedura paramedyczna, zapewniająca skuteczną odnowę skóry i jej optymalne funkcjonowanie. Zastosowana kombinacja enzymów w połączeniu z licznymi aminokwasami poprawia zdolności naprawcze skóry, tworząc czyste środowisko dla rozwoju komórek.
Enzymy DMK będąc naturalnymi, biologicznymi katalizatorami działają nie tylko na powierzchni skóry. Wywołują również określone działania fizjologiczne w skórze, dostarczając każdej komórce zdrowe środowisko do jej rozwoju. Terapia dobierana jest indywidualnie w zależności od kondycji i problemu skóry.

DMK Oczyszczanie twarzy

Zabieg głęboko oczyszczający, przeznaczony do skóry zanieczyszczonej i nadbudowanej, z widocznymi zaskórnikami otwartymi, zamkniętymi oraz grudkami. Odblokowuje ujścia gruczołów łojowych, złuszcza warstwę martwych komórek naskórka, działa seboregulująco i antybakteryjnie. Dotlenia, detoksykuje oraz zwęża pory skórne nadając skórze świeży i zdrowy wygląd.

DMK dla SKÓRY trądzikowej

Procedura paramedyczna przeznaczona dla skór z zaawansowanym trądzikiem opornym na leczenie dermatologiczne, przy aktywnych stanach zapalnych, bliznach potrądzikowych i przebarwieniach pozapalnych. Odpowiednio dobrane składniki aktywne skutecznie zwalczają objawy choroby, nie naruszając przy tym warstwy ochronnej naskórka.

DMK dla zmian skórnych związanych z wiekiem

Program anti-aging, opóźniający i korygujący procesy starzenia się skóry, wymagającej napięcia i ujędrnienia. Innowacyjna formuła paramedyczna stymuluje głębokie skurcze mięśni twarzy, uzyskując efekt intensywnego liftingu bez skalpela oraz poprawę owalu twarzy. Zabieg dostarcza silne przeciwutleniacze, zwalczając działanie wolnych rodników oraz pobudza komórki fibroblastów do tworzenia kolagenu i elastyny.

DMK dla skóry naczyniowej

Terapia skierowana do skóry wrażliwej, nadreaktywnej, z widocznym rumieniem, teleangiektazjami lub trądzikiem różowatym.
Zabieg wzmacnia i uszczelnia ściany naczyń krwionośnych, poprawia mikrokrążenie krwi i odbudowuje warstwę hydrolipidową skóry. Następuje zmniejszenie nadreaktywności, wyciszenie rumienia oraz stanu zapalnego skóry.

DMK dla zaburzeń pigmentacji skóry

Zabieg skutecznie zwalczający problemy związane z hiperpigmentacją posłoneczną, hormonalną i pozapalną. Substancje zawarte w preparatach hamują aktywność enzymatyczną tyrozynazy, blokując tym samym proces melanogenezy. Dochodzi do redukcji zmian pigmentacyjnych, rozświetlenia i ujednolicenia kolorytu skóry.