STRONA GŁÓWNA
pexels chloe amaya
LUSTRÉ

HYDRAFACIAL


HydraFacial MD® to nowa rewolucyjna technika pielęgnacji. Jest jedną z najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych metod nieinwazyjnego leczenia w dziedzinie odnowy skóry.


Nowa opatentowana metoda odbudowywania i odmładzania skóry łączy oczyszczanie i złuszczanie, ekstrakcję, nawadnianie i widoczne odmłodzenie.


Zabieg HydraFacial łączy trzy wzajemnie uzupełniające się technologie: bezkryształową mikrodermabrazję, wielofunkcyjne substancje aktywne oraz zasysanie próżniowe.

3 ETAPY PODSTAWOWEJ PIELĘGNACJI W CELU UZYSKANIA EFEKTU DOSKONAŁEJ SKÓRY

1. ETAP ZŁUSZCZANIA

ACTIV-4 тм

Uniwersalne wielofunkcyjne serum, stosowane na pierwszym etapie zabiegu, odpowiada każdemu rodzajowi skóry. Ma właściwości nawilżające, oczyszczające i zapewnia efekt rewitalizacji. Poprzez naruszenie górnej warstwy rogowej przygotowuje skórę do głębszego oczyszczenia i zapewnia łatwiejsze przenikanie składników aktywnych w kolejnych etapach.


2. ETAP EKSTRAKCJI

BETA-HD тм

Serum idealnie nadaje się dla skóry tłustej i trądzikowej. Ma działanie seboregulacyjne, przeciwzapalne, antybakteryjne i gojące rany. Poprawia odporność, przywraca mikroflorę skóry.


3. ETAP NAWILŻANIA

ANTIOX+ тм

Unikalna formuła, wzbogacona o kombinację przeciwutleniaczy z ekskluzywnym kompleksem TonePerfect™, eliminuje przebarwienia i wyrównuje kolor twarzy. Nawilża i regeneruje skórę.

Zabieg mikrodermabrazji wodnej HydraFacial polega na usuwaniu martwych komórek oraz zanieczyszczeń z powierzchni skóry z równoczesną aplikacją specjalistycznych substancji aktywnych, dobranych do problemu skóry, o działaniu oczyszczającym, nawilżającym, nawadniającym i odmładzającym.


Ogromną zaletą systemu HydraFacial jest możliwość łączenia zabiegu złuszczania mechanicznego z peelingami chemicznymi. Peelingi z użyciem ampułek GlySal™ mają delikatne działanie i nie wymagają specjalnego przygotowania ani okresu rekonwalescencji.

ZABIEG ODŚWIEŻAJĄCY

Zabieg dedykowany dla każdego rodzaju skóry (w tym cienkiej i wrażliwej), dla kobiet w ciąży (po II trymestrze) i w okresie laktacji.


WSKAZANIA:

– sucha, odwodniona skóra,

– brak napięcia i elastyczności skóry,

– fotostarzenie,

– widoczne skutki stresu i zmęczenia.

ZABIEG OCZYSZCZAJĄCY

Program łączy w sobie usuwanie zaskórników, łagodzenie stanów zapalnych i oczyszczanie porów.


WSKAZANIA:

– skóra mieszana z rozszerzonymi porami,

– zmiany potrądzikowe,

– problemy dermatologiczne,

– trądzik I lub II stopnia,

– nierówny koloryt i powierzchnia skóry.

ZABIEG ROZŚWIETLAJĄCY

Zabieg pozwala szybko wyeliminować skutki stresu i zmęczenia.

Idealny dla skóry zmęczonej, odwodnionej, po ekspozycjach słonecznych.


WSKAZANIA:

– skóra zmęczona, odwodniona, zanieczyszczona,

– eliminowanie skutków nieprzespanych nocy,

– uzyskanie efektu napięcia skóry,

– ekspresowe regeneracja i nawilżenie,

– skóra matowa, pozbawiona blasku.

ZABIEG ODMŁADZAJĄCY

rewolucyjne odmłodzenie „New Life For Skin”


Spektakularny efekt osiągany dzięki połączonemu działaniu bezkryształowej mikrodermabrazji naskórka, aktywnego serum i wykorzystania podciśnienia. Skóra regeneruje się i od razu sprawia wrażenie młodszej.

PROGRAM PERFECT MAN

rozwiązanie dla mężczyzn


Bezbolesna technika przeznaczona dla mężczyzn pozwala bardzo szybko wyeliminować zaskórniki i podrażnienia po goleniu. Zapobiega także starzeniu się skóry.