Lustré
Lustré
j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Search

  -  Masaże
Lustré
MASAŻE

Masaż klasyczny, relaksacyjny, a może Lomi Lomi? Wypróbuj naszych wyjątkowych rytuałów, które zapewniają bogate doznania zmysłowe.

Relaks, równowaga i dobre samopoczucie – gwarantowane!

Masaż klasyczny

Najstarsza i najpopularniejsza metoda terapeutyczna; wykonywany na całym ciele lub jego części. Łączy wiele technik masowania. Regularne stosowanie masażu poprawia samopoczucie, zmniejsza napięcie mięśni i uczucie zmęczenia.

Masaż relaksacyjny

Wykonywany jest na całym ciele. Przeplatając mocniejsze i delikatniejsze techniki masażowe, wprowadzamy ciało i umysł w stan głębokiego odprężenia i wyciszenia. Masaż relaksacyjny niweluje skutki stresu i zmęczenia po ciężkim dniu.

Masaż dla mężczyzn whisky & tytoń

Masaż dedykowany mężczyznom. Mocniejsze techniki masażowe pozwolą rozluźnić napięte i zmęczone mięśnie po całym dniu, natomiast cudowna nuta whisky i tytoniu wyciszy i uspokoi zmysły.

Masaż leczniczy pleców

Zmniejsza ból, przynosi ulgę. Pomaga zwalczać nie tylko objawy, ale także przyczyny. Zalecany przy bólach i przeciążeniach kręgosłupa, zmęczeniu i napięciu mięśni, a także przy zapaleniu stawów i ścięgien.

Masaż bańką chińską

Jeden z podstawowych elementów kuracji antycellulitowej. Pobudza krążenie krwi, przyśpiesza przemianę materii, wpływa na redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej i sprzyja oczyszczaniu organizmu z toksyn.

Masaż GORĄCYMI KAMIENIAMI

Niezwykle przyjemny i doskonale relaksujący masaż z wykorzystaniem rozgrzanych kamieni. Korzystnie oddziałuje zarówno na umysł, jak i ciało. Masaż fantastycznie rozluźnia, uspokaja, wycisza i rewitalizuje organizm, tym samym niwelując negatywne skutki stresu i zapewniając uczucie głębokiego odprężenia. Przyśpiesza krążenie krwi i limfy, dzięki czemu skóra zostaje lepiej dotleniona i odżywiona, a organizm oczyszcza się z toksyn i produktów przemiany materii. Rozluźnia napięte mięśnie i łagodzi ból.

Drenaż limfatyczny

Masaż usprawniający przepływ limfy i płynów tkankowych w ciele

Pobudza układ limfatyczny, metabolizm i przyśpiesza proces oczyszczenia organizmu. Świetnie łączy się z zabiegami wyszczuplającymi i antycellulitowymi. Szczególnie polecany osobom borykającymi się z obrzękami.

Masaż Lomi Lomi

Jeden z najatrakcyjniejszych masaży ciała – wykonywany w rytm muzyki hawajskiej. Redukuje stres, dodaje energii. Wykonuje się go głównie przedramionami. Długie i płynne ruchy, sprawiają, że masowana osoba doświadcza głębokiej relaksacji.

Masaż NÓG DRENUJĄCO-WYSZCZUPLAJĄCY

Specjalistyczny masaż stymulujący mikrokrążenie. Zwiększa ukrwienie tkanki podskórnej i pobudza naczynia krwionośne do pracy. Zmniejsza obrzęki.

Masaż dla kobiet w ciąży

Specjalny masaż odprężający, wykonywany od 4 miesiąca ciąży. Zmniejsza dolegliwości bólowe (szczególnie odcinka lędźwiowego kręgosłupa) i napięcie tkanek, redukuje obrzęki, uelastycznia skórę oraz poprawia krążenie krwi i limfy.

Peeling ciała

Zabieg złuszczający całe ciało. Usuwa zrogowaciały naskórek, dzięki czemu zwiększa się wchłanianie substancji aktywnych z samego peelingu, jak również z innych produktów wykorzystanych podczas dalszych zabiegów pielęgnacji ciała.