SCROLL TO EXPLORE
cialo

natural beauty.

Wszystkie nasze rytuały przeprowadzamy na bazie aromatycznych, drogocennych olejków i bogatych w składniki odżywcze maseł do ciała.

TYBETAŃSKA REFLEKSOLOGIA GŁOWY I KARKU

System terapeutyczny opracowanym przez Lone Sorensen, stosowany przez specjalistów medycyny tybetańskiej na całym świecie.

Tybetańska refleksologia karku i głowy łączy kilka technik masażu z akupresurą punktów odpowiedzialnych za napięcia mięśniowe. Jest również skuteczną metodą terapeutyczną, pomagającą m.in. w usuwaniu napięcia emocjonalnego, w leczeniu bezsenności, przy bólach głowy i wielu innych dolegliwościach.

REFLEKSOLOGIA STÓP

Refleksologia stóp (Praxis Vertebralis – originalsorensensistemTM method®) to wywodząca się ze starożytnej medycyny tybetańskiej terapia neuro-oduchowa stóp oraz stref kręgosłupa, nerwów rdzeniowych i całego mikrosystemu neuro-odruchowego mózgu stworzona i dokładnie opracowana przez duńska terapeutkę Lone Sorensen na potrzeby wspomagania leczenia uszkodzeń lub dysfunkcji układu nerwowego oraz wad postawy.

Refleksologia stóp polega na precyzyjnym opracowaniu receptorów korespondujących z kręgosłupem i nerwami rdzeniowymi. Do jej głównych celów terapeutycznych zalicza się przede wszystkim: niwelowanie wad postawy, znoszenie napięć mięśniowych i bólu oraz poprawa działania narządów wewnętrznych. Technikę tę często wykorzystuje się również w przypadku ostrych i chronicznych schorzeń.

AROSHA

Zabieg Nio Drain • Zabieg Fibrocel • Zabieg Detoxy

arosha